AQUABELA
Láska pre Vaše telo...
Skip Navigation Links

SOLÁRNA KOZMETIKA

V našom wellness centre Aquabela prevádzkujeme solárium Ergoline Essence 440 Smart Power 200, ktorý zabezpečí vynikajúci opaľovací výkon vďaka 44 UV-lampám po 200wattov. So značkou Ergoline nič neriskujete, pretože majú certifikát TUV (technická kontrola v SRN) so značkou GS (overená bezpečnosť) a samozrejme, aj zákonom predpísané označenie CE podľa DIN ISO EN 9001.

1. MY SUN, kvalitná solárna kozmetika.
Príbeh talianskej firmy MYSUN pramení z dlhoročných skúseností získaných pri výrobe solárií a profesionálnej kozmetiky už od roku 1989.
Tieto dlhoročné znalosti im umožňujú vytvárať inovatívnu solárnu kozmetiku s prírodnými zložkami a  schopnosťou zvýšiť pozoruhodné výsledky pri opaľovaní v soláriách.
MY SUN kúzlo prepracovanosti v talianskom štýle, Vám dodáva teplý dotyk stredozemného slnka.

2. RADICAL je jedným z najviac inovatívnych výrobcov solárnej kozmetiky na svete. Táto firma bola založená v roku 1978  a odvtedy vyvíja najúčinnejšiu solárnu kozmetiku. Výrobca solárnej kozmetiky Radical je podľa najznámejších prieskumov najinovačnejšia firma zaoberajúca sa výrobou kozmetiky do solária na svete.

3. FIESTA  SUN

4. ED HARDY - exkluzívne v našom centre.

5. CALIFORNIA TAN​ - NOVINKA!
Vyvinutý na pohľade, že komunikácia je kľúčom k dosiahnutiu dlhotrvajúceho opálenia, Status Tan kolekcia kombinuje spojenie medzi účinnými látkami a silou krokového systému a zabezpečí najlepšie výsledky. A to za veľmi atraktívnu cenu!  

OBSAHUJE:

  • InterAgeTM komplex: Dodáva pokožke subtílnu vlhkosť, má antistarnúce účinky pre tmavé opálenie.Výťažky z kávových zŕn: Zodpovedné za ontioxidačnú aktivitu, chráni pred voľnými radikálmi.CuO2TM, TRFTM: Optimalizujú výsledky opálenia a zvyšujú tmavú farbu pleti.
  • VÔŇA: Sea Mist.
California Tan